Вітаємо у Biergarten Lviv

Biergarten Lviv – це культура німецького пивного саду в постіндустріальному просторі

Познайомтесь із власником
Петер Альтхауз
Слідкуйте за Biergarten у соціальних мережах

Петер приїхав до Львова у 2016 році і заснував туристичну компанію “Lviv Buddy”, яка проводить піші та одноденні екскурсії по Львову та Західній Україні.

Він жив у 4 країнах і об’їздив усю Європу та багато інших місць. Він обрав Україну своїм домом і зробив її своїм місцем проживання. Петер насолоджується затишком Львова та є ентузіастом промислової архітектури, пострадянського розвитку та хорошого пива.

Про нас

Єдиний німецький пивний сад у Львові

Культура пивного саду в Німеччині дуже різноманітна. Ви можете знайти багато різних місць у всіх містах Німеччини від Мюнхена до Гамбурга та від Берліна до Кельна. Biergarten Lviv містить в собі кілька їхніх особливостей і поєднує їх з унікальною атмосферою Львова.

Тоді як центр Львова стає дедалі більш наповненим туристами, виникає необхідність у створенні вільних просторів, які не будуть переповнені та вітатимуть місцевих жителів і гостей міста. Biergarten Lviv – це затишне місце, розташоване на залишках фабрики радіоелектричного медичного обладнання. Ми перетворили частину території, щоб ви могли насолодитися напоями та їжею в унікальному середовищі.

Відгуки

Що кажуть наші гості

5/5

"Я з Баварії і вже сім років живу у Львові. Мені не вистачає затишку баварського пивного саду у Львові. Це чудове місце для зустрічі з друзями та дегустації німецького пива під час прослуховування місцевої музики. Ідеальне поєднання!!"

Бернхард Франк
5/5

“Proin vestibulum ultrices semper arcu facilisis vitae!”

Julie Robinson
5
Out of 5
4.5/5
5/5

“Fermentum fermentum, quam mollis molestie blandit consectetur tincidunt platea ornare adipiscing aliquam eget mi dictum...”

Emily Hunt
4.7/5

“Vitae sapien ut laoreet nibh mauris ultrices tristique aliquet eros id accumsan tellus neque sed pellentesque”

James Brook
Меню пива

Наше пиво

Німецьке пиво – це досі рідкість в меню українських ресторанів. Ми хочемо дати вам можливість спробувати найкраще німецьке пиво, не покидаючи кордонів рідної країни, і за нижчою ціною, ніж у більшості німецьких пивних садів. Спробуйте баварське пшеничне пиво, справжній німецький Pilsner та кілька менш відомих сортів пива з усієї країни.

Крім того, ми цінуємо пивну культуру, що тільки зароджується, і тому подаємо смачне українське крафт-пиво. Наш партнер Shiffr постачає нам смачне місцеве пиво, яке чудово ілюструє українську пивну культуру.

Меню їжі

Наша їжа

Німеччина – країна, що славиться своїми ковбасами, саме тому ми хочемо познайомити вас зі смачними ковбасками в німецькому стилі, які ми поєднали з дивовижними гарнірами. Саме тут ви маєте нагоду посмакувати Bratwurst, Bockwurst та іншими німецькими смаколиками. А чи куштували ви Currywurst під час своєї останньої поїздки до Берліна? Ну що ж, тепер ви можете зробити це не тільки у Берліні, але й у Львові у Biergarten Lviv.

Крім того, вегетаріанці і вегани знайдуть тут численні пропозиції в меню і для себе! У нас також є багато пивних закусок, таких як в’ялене м’ясо, начос та арахіс, щоб задовольнити ваші потреби в закусках!

Майбутні події

Наша головна сцена – це унікальне місце для виступів гуртів та поціновувачів музики. Перегляньте наш графік майбутніх подій.

Thu
19
Aug
The Thursday Meetings are a great time to speak English and make some new friends.