Про нас

Biergarten Lviv - перший у Львові пивний сад німецького зразка

Biergarten Lviv – це місце, де люди можуть зібратися зі своїми друзями, смакувати німецьким та місцевим пивом, їжею та насолодитися культурними подіями у постіндустріальному просторі.

З моменту прибуття до Львова Петер Альтхауз сумував як за затишною атмосферою німецьких пивних садів, так і за альтернативним шиком Берліна. Ось чому він мріяв відтворити цю атмосферу у Львові та створити затишне місце для культурних заходів. Запрошуємо всіх у Biergarten Lviv, де кожен зможе долучитись до створення атмосфери і зробити його унікальним місцем для зустрічей у Львові.

Власник Biergarten Lviv
Петер Альтхауз

Петер приїхав до Львова у 2016 році та заснував туристичну компанію Lviv Buddy , яка проводить пішохідні та одноденні екскурсії по Львову та Західній Україні.

Він жив у 4 країнах і об’їздив усю Європу та багато інших місць. Він обрав Україну своїм домом і зробив її своїм місцем проживання. Для створення Biergarten Lviv Петер об’єднався з власником місцевого паба та пивоваром Андрієм Рижим. Андрій виробляє разом з іншим партнером дивовижне крафтове пиво “ШИФР”, яке виготовляється у Львові. Детальніше про це читайте на нашій сторінці про наше пиво. Вони найняли команду барменів та співробітників бару, які прагнуть подавати чудове пиво та їжу гостям Biergarten Lviv.

Майбутні події

Faucibus quam habitasse mauris phasellus elit mauris tortor luctus ipsum facilisis viverra diam felis vel nibh

Thu
19
Aug
The Thursday Meetings are a great time to speak English and make some new friends.